| Maya. a întrebat:

Care e primul vostru gand atunci cand va treziti? dar primul lucru pe care il faceti?happy

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incerc sa imi amintesc ce am visat.In 99% din cazuri n-am visat nimic dar macar imi bat capul cu cevahee hee

| Libelle a răspuns:

Primul gand...secretlaughing
ma duc sa ma spal pe fatatongue

| Barajag a răspuns:

Primul gand: ce-as mai fi dormithee hee
Primul lucru pe care il fac este sa merg la baie sa-mi spal blanalaughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Primul gând (două simultan): Vai să-mi bag... cât am de muncă azi! Unde mama naibii-mi sunt ţigările?
Primul lucru pe care-l fac: Urinez.

| Rukhsandra a răspuns:

Primul gand: "Cat e ceasul'?"
Primul lucru: ma duc la baie :p

| Hombre a răspuns:

Nu gandesc nimic. Apa pe fata pentru desmeticeala si cafea, nici o miscare fara cafea si 3 tigari sudate, cafeaua o beau la baie calare pe vasul wc, si abia atunci incep sa gandesc. Tabiet pe fiecare dimineata fara abatere.

| LostInDreams a răspuns:

Pei, primul gand:Oare el s. a trezit? si ce fac:deschid televizorul si beau un pahar cu apa, apoi mai stau in patlaughing

| Helvete a răspuns:

Primul gand: "Cat e ceasul'? yawn"
Primul lucru pe care-l fac: ma uit la ceas, apoi ma duc la baie.

| matadoru a răspuns:

Pai depinde... daca in ziua respectiva trebuie sa merg la scoala(mai nou la liceu)ma gandesc sa inventez ceva repede, ca sa scap de scoala.Si daca nu pot primul lucru care il fac dupa ce m-am trezit e...ma culc din nou!

| stresu a răspuns:

Primul gand: "Cafea!"
prima actiune: fac cafea cu periuta de dinti in gura si pieptenele in celalta mana.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Primul lucru care-l fac atunci cand ma trezesc este acela de a ma da jos din pat laughing dupa asta de a ma duce la baie happy

la ce ma gandesc... ca este o noua zi [in unele cazuri ploioasa]

| JH a răspuns:

Primul gand :ea

primul lucru : cu o mana dau drumu la pc si cu cealalta ma uit la ceas

| NeverTheLess a răspuns:

Primul meu gand e sa ma uit la ceas laughing iar primul lucru'... ma duc sa fac un dus sa fiu fresh tongue