| SweetThings a întrebat:

Daca am alergat si am respirat si pe gura, acum ma doare gatul.e din cauza asta sau e altceva?

Răspuns Câştigător
| Kissmeagain a răspuns:

Da...este din cauza astawinking

6 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Da. Nu e bine sa respiri pe gura cand alergi. Ai inspirat mult aer rece. sad

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Da, din cauza ca tu erai incins si aerul mai rece ca gatul tau, + ca ti s-a uscat gatul atuncea si ti-ai iritat gatul cu praf, mai e si forta de frecare a aerului cu gatul si cam asta este

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este din cauza asta pentru ca ai inspirat aer rece.

| mentalism a răspuns:

Sall. Fii sigur ca asta e cauza, cand fugi ar trebui sa inspiri pe nas pentru ca e mai lung,, drumul,, pana la plamani si se incalzeste aerul si expiri pe gura. Ar trebui sa nu te doara gatul prea mult timp... salll

| sweeftw a răspuns:

Daca era aerul rece poate fi din cauza asta sau dupa ce ai alergat ai baut ceva rece...Cel mai bine ar fi sa-ti iei Streptils sau ceva...