| eu_2871 a întrebat:

Daca am fost destul de buna la mate in liceu cat de greu va fi pe parcursul anilor de facultate la fsega cluj? Pot lua 10 la examene? Cat de grea este facultatea in timpul anilor, adica mai am timp si pentru mine, sa ies la un suc sau mai stiu eu ce (asta in conditiile in care dupa cum am spus vreau sa iau 10 la examene)?
funda+vot+mersi

1 răspuns:
| Execution a răspuns:

Da poate dar acum nu te lasa dusa de val cum ca ai fost buna deoarece poate sa iti fie mai greu cand nu te astepti si momentul acela poate fix in mijlocul examenului deci nu strica sa mai inveti putin chiar daca, cu toti stim ca e mult de invatat dar trebuie sa ajungi cineva in viata. Mult succes