| Georgestaff08 a întrebat:

mi-am instalat un anti-virus si imi apare ca am vorusi in Sistem32 si nu mi sterge anti-virusul cum pot scapa de ei dau funda

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Foloseste kaspersky virus removal tool http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1
dezactiveaza orice antivirus activ la rularea lui si fa o scanare completa

| SouLIce a răspuns:

Singura solutie este sa reinstalezi windowsul

| vladv26 a răspuns:

Daca ai virusi in sistem32 sunt foarte periculosi, daca nu ii poti scoate atunci trebuie sa iti instalei din nou wondowsul

| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Daca nu poti scapa de virusii din Sistem32, atunci esti nevoit sa reinstalezi windows-ul, pentru ca acel folder este cel mai important. Poate ca ar trebui sa faci asta cat mai repede, sa nu fie o infectie serioasa ca sa-ti afecteze PC-ul

| Jipa95 a răspuns (pentru Gh3oK1ll3r):

Daca a intrat acolo, e pa si la gara cu windows-ul!

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru Jipa95):

M-am referit sa instaleze din nou un windows de pe DVD/Stick