| gabi115 a întrebat:

Ce anti-virus e mai bun Avira, NOD32 SAU Karspersky?

Răspuns Câştigător
| somebody_8298 a răspuns:

Dintre cele 3 enumerate avira desi te sfatuiesc sa iei avg internet security 2011 pentru ca are si firewall si shild active. nici un ativirus nu e cel mai bun degeaba a facut cutare si cutare teste ( mariaa ai 13 ani n`ai destule cunostinte sa zici ca detecteaza toti virusii) ori ce antivirus scaneaza fisierele si le compara codul cu coduri de virusi deja existenti daca eu scriu acum un virus si`l compilez nu o sa-l detecteze nici un antivirus. in aceeasi ordine de idei majoritatea virusirolor sunt scrise de cei care fac antivirusuri se numeste strategie de marketing... si sa nu mai lungesc raspunsul prea mult alege avg`ul de care am zis pentru un utilizator fara prea multe secrete si care nu a suparat pe nimeni e foarte bun si te apara de virusii de pe siteurile frecventate zi de zi. Good luck!

7 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Eu nod32 eset de 4 ani si este f. bun

| Amyyyyyyy a răspuns:

Karspersky este cel mai bun anti-virus este testat de specialisti ti-l recomand. E cel mai bun de pe piata din pacate eu il am pe NOD32 nu pot spune ca nu este bun dar nici foarte stralucit nu e iar Avira e de 2 bani asa ca eu optez pentru Karsperskywinkingbig grinFunditsa?

| Sallatiny a răspuns:

Eu le-am avut toate dar iti zic ca NOD32 este cel mai bun. Detecteaza toti virusii. Sper ca te-am ajutat:*

| Băăă a răspuns:

NOD32 e cel mai bun! Avira bipaie din minut in minut si Karspersky nu imi place.

| TotEu21 a răspuns:

Incearca Microsoft Security Esentialswinking

| crisss_2736 a răspuns:

Avira