| Clauditza a întrebat:

Daca ateii nu cred in Dumnezeu atunci in ce cred ei?

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca pana si roxy manelista pune intrebari de astea, atunci eu ma duc in padure. Harciog, te astept ca ghid.

Abh
| Abh a răspuns:

De ce intrebi, cauti si tu alternative?

| BUBULINA a răspuns:

In nimic, multi spun asa.Pana nu vad nu cred.inseamna ca nu cred nici in Stefan cel mare, Victor babes.T.viua,C-tin Brancusi...
aaa si se cred veri cu maimutele
imi pare rau pentru ei sad
Domnul sa-i lumineze

| 334499 a răspuns:

In ei insisi

| sy46 a răspuns:

BUBU LINA imi pare rau pentru tinesad ce specie de planta esti?
Ai cam deviat cu Stefan cel Mare; da rau de tot.Si hai sa-ti zic de cewinking exista dovezi; dar sa spunem ca inteleg, plantele nu ai ochi din pacate sa vada prea multe adevaruri si realitati asa ca maimutele de atei:-s. Exista nenumarate dovezi in toata lumea, si de razboaie, si de domnitori, si de unirea din 1848.Sau tu de astea n-ai aflat? Sau nu crezi in elelaughingDe ce crezi in istorie si crezi in dumnezeu? O dai in pacat sa stiisad
Kinder, probabil nu ai mai mult de 10 ani. dumneZEU ce e? scons? e un zeu copilu'winking
Si roxy, ateii nu cred in divinitati.Se bazeaza pe propria lor putere; nu stau in fiecare seara sa se roge la dumnezeu sa le dea o felie de paine, ci merg sa munceascawinking

| Sἶrenἶa a răspuns:

In statui.park.

| ikram a răspuns:

In nimic.

| Sylx a răspuns:

Se bazeaza pe propria persoana.

| Clauditza explică:

Flav numele ala si l-a pus cineva la avut cu poza mea urasc manelele ingelege naibi si tu.

| ::::Diana::::: a răspuns:

Pai atunci cred in zeiwinking

| CudiDaKid a răspuns:

In zei. cred

| daniel_3185 a răspuns:

In nimic, sunt nepasatori, dar ii rostesc numele lui dumnezeu la nevoie, sunt smecheri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fitele talewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stiinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ateii nu cred nici in dumnezeu nici in diavol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe stiinta si puterea propriei fiinte.

| Pink97 a răspuns:

Deşi ateii nu cred în Dumnezeu, cred totusi în diavol