| AdeNoid a întrebat:

Daca ati merge intr-o excursie si ati vrea sa va distrati cum ati enerva colega de camera? Astept planuri marsave.big grinwinking

Răspuns Câştigător
| sabilopod a răspuns:

Eu cumpar viermi de jeleu. ii dau lu tu. tu noapte ii asterni prin pat si o trezesti pe ani si muhahahhahahahhahahahahahahahahahahhashhhahahahaaaahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahsahahhahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahsahahahahahhahahah *tuseste* si ii zici ca aveti rame in pat! laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))

5 răspunsuri:
| Deennn a răspuns:

I-as pune pasta de dinti in par! rolling on the floor))
I-as desena cu un ruj fata. :d

| Adiitza a răspuns:

Faza cu galeata cu apa la usa happy

| IancuSilviu a răspuns:

Pasta de dinti pe oki happy
Un mic gandacel prin patura (carabus.de cauciuc)
Prefata cati vine sa vomiti in timp ce doarmea si sperio putin.

| gogus a răspuns:

Pune-i un gandac pe fata cand doarme sau sperio atunci cand doarme

| HuskyBoy99 a răspuns:

Da un cutit si pijamaua ta cu ketchup si intinde-te pe jos(intoarce camera pe dos pentru un efect mai bun)