| anonim_4396 a întrebat:

Cum va distrati cu colegul/colega de banca in ore?

Răspuns Câştigător
| Fluturemov a răspuns:

Poi big grin eu o cunosc de 6 ani pe colega mea de banca...si sincer sa iti spun radem din orice tampenie laughing

Cand avem chef de pleasca gasim tot felul de motive...profu preda saracu lectia si noi radeam de el (motive aiurea)

Hai te-am pupat :*!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii zic bancuri cu profa de fizica(ea aflanduse la nici un metru de noi)smugBancuri inventate pe loc, si ne bagam sub banca si rademtongue

| mgtow a răspuns:

hee hee Eu ma distrez cand conduc in orarul de servici pun o romaneasca buna acolo ma face sa ma simt bine

| Ana a răspuns:

Radem, glumim

| DragonFLoW a răspuns:

Caterincaaa!

| Andruşcă a răspuns:

Eu cu colegul de banca in timpul orelor invatam, nu ne jucam.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Eu stau in banca cu pr mea cea mai buna decii nu mi-e greu ce ne vine cand ne vine ne radem desii stiu a nu e bine barfimhappytot felulhappy

| mihaela0205 a răspuns:

DE CE sa ma distrez? ora este ora...tre sa fii atent...asa ca cei care nu faceti asta tongue suneti niste tantalai

| ladyfoarfeca a răspuns:

Pai radem mereu laughinglaughinglaughinglaughing

si facem caterincalaughing

| elenush_6230 a răspuns:

Cu colega :X cel mai bine
-batem baieti laughinglaughing
-ne facem poSe
-trimitem biletele
-jucam x&o
-enervam tocilarul clasei
-etc.
ft.multe dar astea am facut azi te'am pupat

elenu stiu:X

| emilie_8883 a răspuns:

Ii dam pe baieti cu parfum :X
si injuram baietii dupa ca sunt prosti si perversi -.-
si salivez dupa un tip dintr`a 9`alaughing
dupa. mai vb despre baieti si cu baieti big grin
(la mine clasa e plina de fete (inclusiv eu) dar ma inteleg mai bine cu ei :X)
te pup:*

| ancuu_4885 a răspuns:

Cred ca am cel mai amuzant coleg de banca! laughing
In ore nu suntem atenti deloc insa nu pot sa spun ca asta e bine.[-x laughing
Tot zice : nu ma transforma in ceapa! x_xlaughing
sau Doofensmirtz maleficul SRL.laughing))
Odata in ora de conta tot ma pisca de picioare si am dat cu un capac de pix dupa el si fix dupa ureche i l-am pus laughing)))
bineinteles mai apoi am fost pedepsita de domnul de contabilitate pentru ca am ras prea tare.laughing)
Apropo cu baiat stau in banca tongue