| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Voi Ce ati schimba ( adauga ) la TPU?

6 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

☻ Aș interzice nick-urile "admin" sau "administrator" pentru a nu se produce confuzii;
☺ Aș "pune" înainte ca cineva sa își faca un cont pe TPU, un test IQ;
☻ Aș face o opțiune care sa spuna (live) daca userul respectiv este online/offline pe site;
☺ Aș lasa toata lumea sa trimita mesaje, indiferent de grad;
☻ Aș face curațenie pe-aici, și aș suspenda pe termen nedeterminat userii care: fac spam, cerșesc funde, folosesc limbaj obscent etc.
☺ Aș face o opțiune care sa ștearga contul, ca sa nu ne mai obosim sa scriem la Contact.
Atat.

| marialungu a răspuns:

Nimic, e foarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-aş scoate obţiunea de muzică, că m-am săturat să văd comercialisme promovate
-aş face moderatori utilizatori fideli şi respectaţi (gen greece12, Ioandelasal sau IMPERIA)
-aş rezolva problemele legate de trafic
-aş adăuga în pagina de profil o pagină unde să descriem ceva despre noi
-aş pune obţiunea de mesaje la toată lista
-aş băga un ignore complet, astfel încât persoanele ignorate să nu poată vota şi vizita profilul persoanelor de la care au primit ignore
-aş schimba design-ul cum era înainte
-aş scoate chenarele de experţi
-aş puncta amuzanţii
şi cam atât.

| spookydrums a răspuns:

Membrii.

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru spookydrums):

Si cam care ar fi regula ta pentru a putea deveni Membru TPU?

| spookydrums a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Un test IQ.