| EuSiDoarAtat123 a întrebat:

Daca cineva ti-a dat ignore pe mess nu ii mai poti trimite mesaje sau tu trimiti linistit mesaje dar el nu le vede? thinking
Si dca el si-a schimbat poza de pe mess si ma are la ignor eu nu ii pot vedea noua poza? thinking
Si daca stiti...Cum pot afla daca cineva mi-a dat ignore?
thinking
Va rooog ajutati-ma... sad

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca cineva ti-a dat ignore, nici tu nici el nu va puteti trimite mesaje sau sa vedeti cand sunteti on...

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru SergiuBoss11):

Deci nici el nu ma vede online pe mine?

| zRazvaNxzz a răspuns:

laughing te-ai certat cu pretenu laughing?

| EuSiDoarAtat123 explică (pentru zRazvaNxzz):

Nu laughing
Dar e o poveste mai lunga si n-am prieten laughing

| Doru_Ilie_1995 a răspuns:

1. Tu poti trimite cate mesaje vrei, nu le va primi.
2. Nu, nu poti.
3. Nu stiu daca este vreo metoda sa vezi totusi poti intra pe http://www.invisiblestatus.ro/ si scrii id-ul acolo. daca este online si tie iti apare offline in lista de mess ori ti-a dat invisible ori ignorre.