| Adry05 a întrebat:

Daca cineva ti-a dat ignor [pe mess] mai poti sa-i lasi mesaje pe ofline? Adica le vede? Sau atunci, cum as putea lua legatura cu persoana respectiva?big grin Sau. cum pot afla daca chiar mi-a dat ignor?thinking
Multumesc anticipat!happy O zi buna tuturor! kiss

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Nu o sa iti mai vada mesajele.Nu mai poti lua legatura cu acea persoana pe id-ul respectiv doar daca te scoate din lista de ignore si atunci iti apare ca si cum ti-ar fi dat add din nou. Daca nu te adauga iar nu prea poti afla daca te are la ignore.O sa iti apara tot timpul invisible.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii apar daca ti-a dat ignor. Poti sa o contactezi prin telefon, gmail, facebook. hi5? Sau trimite-i un mail de pe yahoo. Poate merge, nu sunt sigura. big grin
Pai. daca o mai cunoste cineva pe respectiva persoana sa o intrebi daca si la ea e offline. alte idei nu am. sincer. Oricum. Succes.

| denyssa_7357 a răspuns:

Nu mai poti sa ii lasi mesaje daca ti-a dat ignor daca vrei sa iei legatura cu persoana respectiva faty un nou aid sau dc nu sa il suni primesc o mica funda?

| puiasmecheru94 a răspuns:

Da merge sai lasi mesajj