| iiooaannaa26061994 a întrebat:

Daca de exemplu pe mine ma cheama Popescu Andreea cum pot sa schimb la facebook sa nu mai imi arate "Popescu sia schimbat fotografia de profil". cum sa fac sa-mi scrie "Andreea sia schimbat fotografia de profil" in loc de Popescu?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iti schimbi numele din Popescu Andreea in Andreea Popescu happy
Si s-a rezolvat :*

| BBiiiaa a răspuns:

Incearca sa iti schimbi numele din Popescu Andreea in Andreea Popescu. poate functioneaza.

Răspuns utilizator avertizat
| BBiiiaa a răspuns (pentru iiooaannaa26061994):

Da. Undeva in dreapta sus e o segeata indreptata in jos. Apesi acolo, dai la ACCOUNT SETTINGS, iti apare numele, dai pe EDIT in dreptul lui si apoi scrii cum vrei.Cand termini nu uita sa dai pe SAVE CHANGES. Succes!

| Monylove a răspuns:

Este necesar sa te redenumesti din Popescu Andreea -> Andreea Popescu