| YoKo399 a întrebat:

Heii tpu.Am o intrebare.De ce cand imi schimb fotografia de profil pe facebook prietenii nu vad ca mi-am schimbat-o? Ei vad ca mi-am schimbat fotografia numai daca intra la mine pe profil.In rest, la ei in noutati nu apare. Ma puteti ajuta?
Funda happy

4 răspunsuri:
| Babydin4you a răspuns:

Ei trebuie sa fie abonati la actualitatile tale, de obicei cand accepti o cerere de prietenie te abonezi automat la majoritatea actualitatilor, dar daca vrei sa le vezi pe toate sau pe cele mai importante trebuie sa setezi tu happy

| YoKo399 explică (pentru Babydin4you):

Eu de exemplu nu sunt abonata la toti prietenii la actualizari si tot imi apare in noutati ca adauga o poza, ca si-a schimbat poza de profil, ca a postat ceva s.a.m.d

| Anonim37 a răspuns:

Schimb-o de doua ori consecutiv big grin

| YoKo399 explică (pentru Anonim37):

Tot n-o vede nimeni.