| UnderLife a întrebat:

Daca iei proteine sau creatina pot fi ceva efecte secundare?

2 răspunsuri:
| ElHuron a răspuns:

Daca nu faci o asa-zisa "supradoza" cu aceste substante, nu ai ce sa patesti (poate doar un efect de ficat lenes). Oricum mai bine natural deoarece proteinele le poti lua si din mancare, iar creatina doar te umfla. Spre exemplu eu iti recomand sa faci sala si sa mananci cat mai multa carne macra (fara grasime) si iti garantez ca va fi mai eficienta ca batoanele amarui cu proteine facute in laboratoare.

| AndreiDr a răspuns:

Din auzite, am auzit ca peste 10-15 ani nu o sa mai poti manca nimic natural.