| anonim_4396 a întrebat:

Creatina este buna... ce efecte secundare are?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat si eu ceva timp cam 3 luni si pot sa sp ca nu au efecte secundare bineintele asta doar daca respecti intervalele de timp si daca sunt de calitate.imi permit sa iti dau un sfat.nu lua creatine sau proteine.nu te ajuta foarte mult si daca nu sunt de calitate risti.prea mult.bafta.

2 răspunsuri:
| CristianM a răspuns:

Intre 1 si 4 ore intre ele.

| Oxygen_6101 a răspuns:

Intervalele de timp...la cat timp trebuie sa iau...am luat 1 lingurita si jumatate(lingurita care ti-o da ei cand cumperi creatina)