| AnOnIm20202020 a întrebat:

Daca imi cumpar o tableta de vreo 4-5 milioane bani vechi,are muzica,jocuri, ceva? dar internet are? sau ce are?

8 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Abia gasesti telefon de 4-5 milioane. O tableta s-ar putea sa nu te tina prea mult la pretul asta, cat priveste muzica si aplicatiile pe astea ti le descarci tu la orice tip de tableta, indiferent de pret.

| AnOnIm20202020 explică (pentru Mangustă):

Eu am vazut un telefon la 88 lei, fara abonament.

| sergiuk11 a răspuns:

Pai depinde de unde o iei, daca este noua nu are nimic, iti da cablu de date si iti bagi tu. Daca vrei internet iti trebuie stick sau wirles, sunt tablete care au si jocuri desigur, dar le poti descarca.

| AnOnIm20202020 explică (pentru sergiuk11):

Si daca nu stiu sa descarc?

| sergiuk11 a răspuns:

Te contrazic, si eu am cumparat o tableta si am primit pe ea doar 3 melodii si atat, nu am jocuri, nu am internet. Am bagat eu wirles.

| BIS99 a răspuns:

Ai tot ce îţi trebuie (muzică, jocuri, internet, etc.) numai că ai spaţiul limitat. De exemplu, la un i-Pad spaţiul intern este de 32G dacă nu mă înşel, când la tine o să fie de 4-8G.

| LolaLollita a răspuns:

Aplicatiile/jocurile ti le poti descarca tu dupa cumparare. Pentru internet, e bine daca ai wireless, sau stick.

| robertdutu2000 a răspuns:

Eu am lu-at o tableta de la un prieten cu 200 lei si le avea pe tote:aplicatii, jocuri. Daca vrei net cumparati un stik wirles dar ai grija sa intrebi daca este compatibil cu tableta ta. Daca nu e compatibil cumpara un router.