| TestPetrut a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop bunicle pana in 15 milioane lei vechi (1500) pe care asvrea sa-l folosesc in internet, muzica si youtube dar din cand in cand cate un joc mai mic ca cod modern warfare 2, nfs underground 2, un assassins creed 1 care singur va merge si poate si un borderlands atat as vrea sa ma joc pe el. Stiua ca jocurile asatea sunt facute pentru procesoarele amd dar merg bine si pe Intelwinking

! Sa ma fac stiut nu vrea sa primesc raspunsurie gen pe un laptop asa ieftin cu merg jocuri mai strange bani sau nu iti vor merge eu vrea sincer nu asa la low cred vor merge nu la medium dal la detalii low singur merg eu atat cer happy!

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Http://www.cel.ro/......gb-hdmi-l/ ARE frecventa procesor de 2, 2 G.Eu am de 5 ani un fujistu cu procesor 2 G si merge super ( 10 ore /zi ). Nu se incalzeste si l-am curatat in 2011 de praf. Eurotruk simulator 2 perge perfect etc. Succes.

| TestPetrut explică (pentru luky63):

Euro truck simulator 2 pe ala /:OO:O:O:O atunci o sa-l cumpar auzi te rog zi si mie placa video cati gb are ca nu arata nicaieri pe sie la placile integrate happy si iti multumesc pentru raspunsu tau happy scuze ca iti dadeam tie funda da.

| TestPetrut explică (pentru luky63):

Da ce specificatii ai sau e tot asa? :S

Răspuns utilizator avertizat
| njohn a răspuns:

Uita-te si tu pe aici:http://www.mediagalaxy.ro/it/notebook
n-are sa nu mearga jocurile, mai ales ca toate laptopurile astea care is noi au peste 1 gb placa video si 4 gb ram, mai ales daca iti pui xp sp3 joci orice joc la detalii full.

| Skrilly a răspuns:

Nu știu.

| TestPetrut explică (pentru Skrilly):

straight face la ce ai mai raspuns la intrebarea mea ba butule daca nu stii

| Skrilly a răspuns (pentru TestPetrut):

Sunt fatăwinking.

| TestPetrut explică (pentru Skrilly):

Nu mai da raspunsuri inutile la altii daca nu stii nu raspunde si atunci esti butawinking