| Changes a întrebat:

Dacă, ipotetic,ai primi o sumă foarte mare de bani, ce ai face prima oara?

11 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

As investi banii intr-o firma in care sunt sigur ca o sa mearga bine si dupa urmeaza masini, casa, femei si distractie happy, bineinteles as dona o parte din bani nevoiasilor ca sa nu fiu prea egoist happy

| Ecea a răspuns:

As arunca mobilul si m-as muta undeva departe de prieteni, familie, etc.

| Shimozukushiki a răspuns:

Mi-as lua un s3, un Volvo, sa stau la mare la noi vreo luna 5% nevoiasilor nu tiganilor si ce ramane la banca sa se faca mai multi.

| mixxjim a răspuns:

Mi-as plati datoriile. ai primit mostenirea din America? ca eu o astept de-o vesnicie si tot nu apare laughing

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Sa ne gandim la foarte multi bani.
-o casa
-o masina
-as face un centru de caini pentru maidanezi
-si daca vreau cv sa am

| Madalina84 a răspuns:

Mias ajuta familia, mias cumpara haine noi si o vila cu piscina

| Innnaa a răspuns:

Mi-as cumpara telefon, laptop si tableta.

| MeteorFalls a răspuns:

Pai, ma gandesc la 1000.000 euro
a) Mi-as cumpara o masina (ca de asta am nevoie momentan).
b) Din restul de bani, as face un depozit la banca
c) Dobanda la depozitele bancare este de 2-3% pe an (momentan, ca a fost si mai mare, si poate va mai fi), adica cam 30.000 Eur/an. Lunar, insemna 1500 Euro, deci suficient cat sa traiesc toata viata fara sa mai muncesc

Like a BOSS cool End of storywinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru MeteorFalls):

Mai bine luai o casa, pretul unei masini scade constant din momentul in care iei pe poarta. Apoi masina.

| MeteorFalls a răspuns:

P.S: N-ar strica sa ne dai o suma, ca sa stim exact ce sa facemwinking

| Changes explică (pentru MeteorFalls):

Ce-ai zice de 1 milion de $ smug