| Brr_Flaviu_1998 a întrebat:

Sunt foarte confuz, am strans o suma de bani. prima oara am vrut o chitara electrica iar acum as vrea o tableta. Deci ma puteti ajuta? Chitara electrica - sau - tableta ( De ce? ). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TheMiningSheep a răspuns:

Eu zic tabletawinking
Gandeste-te...Ce te ajuta mai mult.
La chitara trebuie sa stai sa inveti si iti zic eu ca te plictisesti repede.Dar pe tableta, poti face orice(aproximativ)
Doar gandeste-te cand o sa mergi intr-o excursie ce ai vrea cu tine, o chitara ce nu incape in masina ca e plina de bagaje sau o tableta pe care te poti uita si la tv?

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Chitara! Iti garantez ca nu vei regreta!

| sMecki1000 a răspuns:

Eu as lua tableta, de ce? fiindca are ogramada de sisteme noi cu care nu te plictisesti, cu chitara canti 2 saptamani maxim si esti plictisit. Macar pe tableta te joci jocuri asculti muzica, intri pe net. Asa am facut si eu, trebuia sa aleg intre o orga sau un telefon. Am ales orga, am cantat vreo 2 ore si gata eram satul. Funda?

| Dodgge a răspuns:

Tableta are toata lumea, la chitara pot canta putini.

| AuroraLaptelui a răspuns:

Chitara electrica pentru ca așa cred eu mai bine, nu am un motiv