| Cristina788 a întrebat:

Daca mi-a venit menstruatia de doua ori pe luna (luna trecuta in ianuarie), e posibil ca aceasta sa nu imi vina deloc?
Am avut prima menstruatie pe 2 ianuarie, iar a doua pe 25 ianuarie (pentru ca am racit).
Iar acum in februarie vad ca nu imi mai vine deloc... e posibil sa fie din cauza ca mi-a venit data trecuta de doua ori?

1 răspuns:
| 7lrn7 a răspuns:

Nu na-re nici o legatua si mie mi-a venit de doua ori intr-o luna si tot mi-a venit