| oanabuysomeweed a întrebat:

Daca scanez o persoana cu Invisible Detector acea persoana va fi anuntata?

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Nu :p incearca sa te scanezi pe tine si vezi... daca primesti ceva

Sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Mentosanaaa a răspuns:

Nu .

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Nu o sa vada crede-ma aces lucru e privat tu si prietenii dde langa tine pot vedea acest lucru poti sa+i faci si o farsa de ex. Stiu ca esti pe invisible te+am vazut cu detectorul sper ca te+am ajutat X_x

| DH01 a răspuns:

Sigur că nu.o seara bună.

| Denyy233087 a răspuns:

Nuhappy...fundita? Pls

| ungureanualex a răspuns:

Nu! Nu poate fi anuntata decat daca o vei anunta tu!

| xleyla30 a răspuns:

Nu e anuntat happy acest lucru nu e vizibil pentru persoana respectiva tongue

| divya98vidya a răspuns:

Nu staii linistita:*funda?puppy dog eyes