| Gdaniel a întrebat:

Sal, am pus la ignore list o persoana si sint curios daca ma verifica cu invisible yahoo detector, si daca pot afla asta.mersi

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca l-ai pus pe "ignore", inseamna ca nu te intereseza absolut deloc persoana cu pricina sau ce face ea.

| Gdaniel explică (pentru ardnaxur1961):

Un raspuns cum nu se poate mai corect,dar persoana respectiva nu accepta chestia de a nu mai putea lua legatura cu mine in nici un mod, eram curios sa vad daca mi se adevereste intuituitia, oricum mersi.

| ochiverzi91 a răspuns:

Nu poti afla daca te verifica cu invisible yahoo detector doar daca o intrebi sau pui pe cineva care sa o intrebe...insa poti fi sigur ca daca te verifica isi da seama ca i-ai dat ignore din cauza ca nu mai apari online la ea in lista (sau poate va crede ca ai pus-o pe invizibil)

| Gdaniel explică (pentru ochiverzi91):

Nu stiu de ce am avut impresia ca se poate, mersi

| MaduMadutsaa a răspuns:

Dar cine imi da si mie un program prin care sa vad discutiile unei persoane cu o alta persoana pe mess?

| Gdaniel explică (pentru MaduMadutsaa):

Din pacate nu pot sa te ajut happy