| cipri08 a întrebat:

Acum vreo saptamana am inceput sa visez o fata, pe care nu o cunosc, doar din vedere, si o visez ca-i in curtea mea, iar eu o salvez pentru ca cineva vrea sa o bata. Si ieri am visat cam acelasi lucru. Ce poate insemna asta?

Răspuns Câştigător
| N0NameForY0u a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca cineva iti vrea raul.

| cipri08 explică (pentru N0NameForY0u):

Acel cineva e o fata?

| N0NameForY0u a răspuns (pentru cipri08):

Pai e exact inversul daca ai visat o fata atunci este baiat.Intelegi?

9 răspunsuri:
| KoolKitty a răspuns:

Inseamna ca trebuia sa fi cu ochii in patru prin curte.

| MentoSan a răspuns:

In general visele au o legatura cu ceea ce vezi, tu ai avut prima oara acest vis si te-ai gandit oare cine poate fi aceea fata apoi uiti de vis luandute cu altele, dar subconstientul tau inca se gandeste la fata pe care tu ai visat-o si asa tu o visezi mereu fara ati da seama de ce.Sau poate fi si un deja vu... happy

| adyboss32 a răspuns:

Si eu am patit un lucru asemanator. Am visat o fata frumoasa m-am indragostit pe loc de ea. Dar faza este ca nu stiu cine este.Cum fac sa o visez iar ca nu mai la ea ma gandesc acum nu-mi pot lua gandul de la ea ce pot sa fac?

| Cristian_Andrei_2000_RqGu a răspuns (pentru adyboss32):

Hey culmea eu am avut exact un vis la fel cu o tipa care ma placea
Totusi ma gandesc la ea tot timpul
Tot ce imi amintesc despre ea e ca avea un hanorac alb si unglie facute cu oje

| iindubiiitabiil a răspuns:

Daca ai salvat pe acea fata (in visul tau) si o cunosti inseamna ca ai sentimente pentru ea.
Dar daca nu o cunosti e o pura coincidenta sa visezi mai multe vise consecutive cu ea! Funda?

| cipri08 explică (pentru iindubiiitabiil):

Nu stiu daca e pura coincidenta sa visez de mai multe ori aceeasi persoana necunoscuta. Poate vrea sa-mi transmita ceva, nu stiu. Dar nu cred ca e coincidenta.

| gabicosmin a răspuns:

Dai funda daca spun