| Quing a întrebat:

Daca vreau sa merg maine cu trenul de la firma TFC, iar trenul pe care trebuie sa-l iau pleaca la 8:40 si caseria se deschide la 9, pot achizitiona biletul din tren?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, deoarece nu ai de unde, cel mai bine ar fi sa ti-l iei cu o zi înainte, adică azi daca mai e deschis happy

| Quing explică (pentru justanotheruser99):

Am inteles. Ce stupid.

| Valentinaldoilea a răspuns (pentru Quing):

Raspunsul este eronat. Ar fi avut casierie non-stop daca nu s-ar fi vindut bilete in tren.

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Stiu, dar nu ai ce sa faci sad

| Valentinaldoilea a răspuns:

La trenurile prticulare se dau bilete si in tren, fara suprataxa. De altfel, ai sa si vezi o reclama care spune :"la noi poti sa mergi cu nasul".

| Georg13 a răspuns:

Nu ai cum, incearca macar online sa il iei.