| GVlad a întrebat:

Dati-mi idee ce as putea face Sambata cand sunt singur acasa vreau exemple bune nu gen:stau afara sau citesclaughing

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invata sa faci ceva util prin casa, calci sau incerci sa gatesti ceva de mancat, o prajitura sau sa faci o curatenie generala si parintii se vor mandri de ceea ce ai facut.

| KatyKat a răspuns:

Daca ai 16 ani poti sa imi dai skype-ul tau si putem vorbi toata sambata seara, ce problema? big grin Dar daca serios (de fapt am vorbit serios si mai sus, deciwinking vezi tu) pai poti sa privesti niste filme comedii interesante cu Jackie Chan gen Rush Hour 1, 2, 3 SUNT BESTIALE amuzante si pentru baieti, sunt momente funny (absolut toate) unele mai serioase si altele mai sexoase big grin in fine, daca le-ai privit deja sau nu doresti sa faci asta, iti propun sa iti faci temele pentru restul saptaminii, dar nu cam prea cred ca vei face asta, desi cine stie, nu te cunosc deci nu stiu, dar sper ca te-am ajutat! Bafta! Si astept vreun raspunswinking

| soul2soull a răspuns:

Un film porno si un prosop sau servetel big grin

Sau in cel mai bun caz o sampanie o femeie si mult sex Vorba aia dragostea se face in 2 big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MajorKing a răspuns:

Pai aicea depinde poati chemea prieteni la tine acasa sau sa mergi cu prieteni prin club si bumtzy bumtzy aicea depinde (in rest poti citi o carte laughing) glm, nici intr-un caz sa nu faci asta laughing )winkingbig grin

| DiDix11 a răspuns:

Sunt aaaataat de multe de facut... daca esti din Bucuresti poti sa mergi pe valea regilor la o narghilea ceva, sau poti sa chemi cativa prieteni faceti o bauta, lol sa fiu eu singura acasa si sa am timp lol cate nu faceam

| PisicaNutella a răspuns:

Hmm pai poti chema fete/prieteni acasa si sa faceti party!thinking