| g3orge a întrebat:

Buna,vreau si eu sa fac muschi acasa,si nu am nici o idee cum as putea sa fac asta(in afara de flotari si tractiuni altceva nu mai stiu)
nu puteti sa imi dati niste idei,sa trag pentru spate, abdomen, etc
dau funda pentru idei bunewinking

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Indreptari cu haltera, ridicari de picioare, genoflexiuni cu haltera pe umeri, ridicari pe varfuri cu greutate, flexii cu gantere pentru bicepsi, flotari cu priza ingusta pentru triceps, flotari la paralele sau la banca ( tot pentru triceps ), fluturari laterale cu gantere pentru deltoizi, ridicari forntale pentru deltoizi, etc.

Sunt mult posibilitati happy

| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Sall e simplu faci cate 50 de flotari 50 de adomene dupacea te ridici pe bara de cate ori poti si dupacea te pui cu capu in jos si dupacea incepi sa faci :-);-)