| stefyk97 a întrebat:

Ce as putea face sambata, sunt putin racita, nu pot iesii pe afara si sunt singura acasa. Cea mai buna idee primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| anonim_4236 a răspuns:

1)Cheama-ti niste prieteni... ceva muzica,un joc de carti, popcorn, un film.
2)Cheama-ti niste prietene, iti cunperi niste reviste cum ar fi Cool Girl, Bravo Girl...radeti,barfiti putin, vorbiti despre baieti, daca e seara o petrecere in pijamale.
Bafta! Distractie placuta:X

6 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Uita`te la niste filme pe site-ul acesta www.divixonline.biz sau la niste seriale pe www.vplay.com bafta:*

| dumitruanca17 a răspuns:

Sa mananci popcorn si sa te uiti la un filmwinking

| Luci1 a răspuns:

La 13-14 ani poti sa te uiti la 3-4 filmewinking, de jocuri nu te sfatuiesc sa te apuci pentru ca sunt facute sa dea dependenta mai mult de o zi.

Poti sa incerci de asemenea sa iti faci o parte din teme.winking

| Modx a răspuns:

Daca esti singura acasa invita niste prietenii. si simtitiva bine. SAU
downloadeazati world of warcraft si joacate

| JonnyFriptura a răspuns:

Joaca'te cu papusi.

| Cakee a răspuns:

Pai,as zice sa stai la calculator, sa-ti faci cont pe SunPhoto, Deget.net,Facebook...etc!