| FamilyRun a întrebat:

Dati-mi ideii ce sa fa in timpu liber sau asa. Tot felul de activitati mai nebunelaughing. cel care vin cu cea mai buna si nebuna ( eXtrema ) idee primeste vot si FUNDA.love struck:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| JustThat a răspuns:

Ia'ti prietenii mergeti sa va plimbati
uneori o nebunie va poate apropia happy
catarati'va in copaci si apoi cadeti de acolo laughing
intrati in vorba cu toti pe care ii intalniti chiar daca nu ii cunoasteti happy
mergeti sa traversati vreun pod (in caz ca aveti unul)
apucati'va de parkour happy
sariti prin parc si faceti pe nebunii happy
cantati pe strada tot ce va vine in cap fara sa va pese de cum se uita altii la voi
happy

2 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Du-te sa faci curse cu carturile, fotball de sala, sari in canal!

| YourLove_2216 a răspuns:

Sa ma gandesc...thinking
incearca sa faci sporturi extreme de ex catarari sau bangigamping sau sa mnu stiu chiar nu imi vine in minte...sau sa ...Sa faci gen 500 de flotari