| AxxyAlexandra a întrebat:

Care au fost cele mai nebune provocari pe care le-ati dat? Cea mai nebuna primeste fundita.; x

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa scrie pe o ambulanta parcata cu markerul:"Medicii NU iau mita, doar accepta atentii"
Vremuri buneday dreaming

| Tweetymrrr a răspuns:

Pai nu stiu am dat mai multe:
-F a o declaratie de dragoste telecomandei autentica
-Linge cu pofta creionullaughing)
-Dopullllll
-sa poarte chiloti peste pantaloni
-sa linga peretele Slinei (iak stiu laughing))))
-Sa-l muste de gat pe x
-sa se urce pe baca si sa zica tonguee mine ma vor toti baietiiiii, pacat ca mie imi place putrefactu de infho laughing)(mrg. asta nu a fost data de mine ci mie laughing)
-Sa i-a un caine intre picioare (mrg. cainele sa fei intre picioare)si sa faca "schii"
Nu stiu ...cam astae imi vin in minte:->

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai,sa se imbrace la scoala ca un om de la urban, adica.cu vesta aia si sa faca poze cu toata lumea, inclusiv cu sapca aia "smechera"
laughing

| Laura581 a răspuns:

Daca e baiat imbraca-l intr-o rochie de seara, macheaza-l si cu pantofi cu toc. si la sfarsit fa-i poze si arata-le prietenilor big grin