| CPR a întrebat:

Dati-mi niste idei despre ce as putea sa fac ca sa am internet cand sunt plecat la bunici. Ideea este ca nu as vrea sa platesc abonamente as vrea sa imi iau un dispozitiv, modem care sa nu necesite abonament.
Si as mai vrea sa specific ca bunici au antena DIGI as putea so folosesc in vreun fel pentru a avea net?

6 răspunsuri:
| Agradável a răspuns:

Mda... cum sa folosesti ma antena ca sa ai internet laughing)

Lasa desenele animate la o partewinking

Iati un modem asta e singura solutie sau sa iti bage bunicii tai internet prin cablu si platesc ei, ca doar esti nepoata lor tongue

Sper ca ti-am fost de folostongue

| Lala20 a răspuns:

Nu poti sa ai internet pe gratis! Si nu cred ca acolo au wireless. Iti cumperi internet mobil de la Orange/Vodafone daca vrei, desi am auzit ca nu merg bine mereu, platesti abonamentul cat e, dar daca bunicii ti-s la tara sau undeva unde nu este antena nu o sa mearga! Funda?

| foreverANDaDAY a răspuns:

Phay cred ca ai vazut si tu reclamale de la cosmote si/sau Vodafone care erau cu niste stickuri de internet care se baga ca un cablu usb in laptop/desktop si se cumpara pur si simplu fara abonament
http://economie.hotnews.ro/......omania.htm

| CPR explică:

Agradável: stiam ca era ceva oferta ca primesti un modem gratis daca ai antena digi de asta am zis
si vezi ca nu-s nepoata cas nepotul laughing

| Foca a răspuns:

Salut. Antena digi inca nu are net. Te sfatuisesc sa iti iei modumul acela pe cartela de la Vodafone. Merge bine si costa 130lei ceva de ganu
si nu platesti abonament. Funda pls

| Lexi123 a răspuns:

Iti recomad Digi Net Mobil.
Nu prea are viteza la download-uri dar merge foarte bine la Messenger si siteuri