| JonD a întrebat:

Dati-mi si mie niste porecle pentru baieti.

7 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Depinde de nume sau caracter!

Cateva ar fi... thinking

- Yukii, Kira, Dex.
Pa, pa.

| Pandacorn696 a răspuns:

Pai am foarte multe dar iti zic ce imi vine la gura :cap de creta,radiografie umblatoare,fratii conopida, tarane, posedatule. sacadatule, cretinule, gogoasa infuriata, fuego in devenire ...multe altele

| eu4you a răspuns:

Sfecla,manz,conopida,prostea,nepoate (cu accent moldovenesc). Altele nu stiu...asa ne spunem noi in clasa.

| amdr001 a răspuns:

Spookey, snoogle, dex, gigolo, figo, la cei pe care ii cheama andrei (Andy)... sau numele de familie, "transformate" de noi, adica intr-un stil amuzant ceva mai nebun laughing)

| MyruuxD a răspuns:

Panda, Yogi, Bursuc, Boaba, Cutie, Schizoo, Bunicu' etc. astea mi'au venit acumwinking

| MuffyMappets a răspuns (pentru MyruuxD):

Fidea barabula soarecu loverboy

| MuffyMappets a răspuns:

Hmmm mapets, narnia,obez, dronca,kazan, troaca,trixi,pufi, castron,misu,la fete loredena groza, pateu giugiuca, cutia cu viteze, fitzy, pastilata, puki anzi jony sper ca iti ajunglaughing