| MyYLife a întrebat:

DaTi-mi si mie niste statusuri de prietenie, de dragoste, de tristete, crazzy, emo cat mai noi daca se poate

Răspuns Câştigător
| Idk007 a răspuns:

Tu ai fost doar o lectie pe care a trebuit sa o invat, acum este timpul sa invat si altceva!
"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce..."

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck
• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck
Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck
Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •
Si am alergat sa invat sa visez! Si am alergat sa invat sa iubesc. straight face oh go on! ♥"
Uneori te simti cel mai puternic:esti tu,ii ai pe ei,ei sunt acolo.Tu esti cine ti-ai propus sa fii. Iti vei aminti de ei. Dar el? Vezi tu, pe el n`ai cum sa-l uiti...
laughing Stiu ca o ai pe aia da` Chiar nu`mi pasa Poti s`o minti putin si s`o lasi acasalaughing happy; x
A fost odata, asta nu inseamna ca va fi mereu
Si daca dragoste nu e,parca e bine!
Intai trebuie sa inveti regulie jocului si apoi trebuie sa joci mai bine ca toti ceilalti
Daca vezi sunete rosii verzi sau gri,esti unde ar trebui sa fiwinking
Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua\
Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu el, candva, demult? straight face sad.♥"
Lasă`te, lasă`te, lasă`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. :-
I care about you, I care about me... No, no worry, yes I`m able to be free! :d."
Ea nu e ca restul ea e pur si simplu ea...
Funda>big grin

3 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| ToNy_2305 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
Cel mai bon site cu statusuri;)