| senstein a întrebat:

Dati-mi va rog niste exemple de id, eu am vrut cateva dar imi zice ca sunt alese toate si nu mai stiu cum sa mi-l fac, va rog pe voi sa-mi dati ceva exemple...

sa contina ivan id-ul, restul puneti voi.

Răspuns Câştigător
| Bubulin4ik a răspuns:

Ivannever
Fuundaahappy:*

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De ce nu IvanTurbinca? Numai bine!

| LolitaLempicka a răspuns:

Ivan_indragostit_de_gaina_batrana

| LoveSroL a răspuns (pentru LolitaLempicka):

Gaina batranaa face supa buna calda si grasuna \m/laughing))rolling on the floor

| senstein explică (pentru LolitaLempicka):

Ce caterinca pe tine laughing!

| senstein explică (pentru LoveSroL):

De unde stii tu cum se face? Vrei sa-mi faci una?

| LolitaLempicka a răspuns (pentru senstein):

Ce a iesit pana la urma cu ospatarita?

| senstein explică (pentru LolitaLempicka):

Mai, mai, mai, inca tii minte. N-a iesit nimic din nefericire, pare-se ca nu am lipici la ospatarite.

| LolitaLempicka a răspuns:

Ospatarita neserioasalaughing

| senstein explică (pentru LolitaLempicka):

Era si bruneta, ce-mi place mie. Dar mai e vreo fata in ziua de azi serioasa?

| LolitaLempicka a răspuns (pentru senstein):

Pai eu stiu thinking dar baietii mai sunt?

| senstein explică (pentru LolitaLempicka):

Cu siguranta, mult mai mult decat fetele. happy Poate gresesc poate nu, dar eu numai de fete d`astea am avut parte si tocmai de asta de o buna perioada de timp sunt singur, am refuzat orice propunere chiar si pe brunete love struck! laughing Parerea mea si nu mi-o schimb pentru nimic.

| Dεηίsα a răspuns:

Ivan.baa sau ivan_super.boy sau ivan. ivan2011[sau alt numar] sunt o gramada.happy