| bonbonik a întrebat:

Am de facut un jurnal religios dar nu prea stiu ce ar trebui sa contina. Puteti sa ma ajutati, sa imi dati cateva exemple?

Răspuns Câştigător
| вèiiiвiii a răspuns:

Ideea este foarte buna, si fiindca ai pus-o in practica te felicit kiss!
Continoarea poti so realizezi din proverbe happy, poezi love struck, povesti day dreaming. Sunt multe povestii, poezii sau proverbe religioase exemplu pilde care sunt adevarate lectii de viata unde Dumnezeu Tatal sia aratat puterea happy. Mult succes la proiect si in viata happy. Te pup :*!