| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda..mama mea e plecata in germania pentru 3 luni ce sa fac ca sa ma inveselesc >>astep cea mai buna motivatie!

Răspuns Câştigător
| Caroline07Forbes a răspuns:

1) Daca este in vacanta gandeste-te ca ea se bucura, si daca iti este dor de ea sa stii ca te poarta in inima ei si tu la fel. Dragostea nu poate fi distrusa de nici o distanta. Aminteste-ti de chipul ei si vorbiti la telefon. Gandeste-te ca ea se distreaza si ca, atunci cand se va intoarce, bucuria va fi nemasurabila. bafta!
2) Daca e plecata sa lucreze gandeste-te ca e mai bine pentru toata lumea si ca o vei revedea in cuand.
In orice caz, daca vrei sa te simti mai bine, poti urmari o comedie.