| Zebi a întrebat:

Dc nu imi apare unul din albumele de pe hi5...stit ca deasupra comentariilor de la profil apar albumele! mie nu imi apare unul din ele (am 2)dar pozele imi aparhappy. asta nu imi apare de ieri ca i-am schimbat numele...cum fac sa imi apara?

fundita!happy

1 răspuns:
| dydo a răspuns:

Deaia pentru ca akl se pun albumele in oridinea alfabetica incearca sa pui alt nume.sa inceapa cu a b sau c nj vezi u sau pune de ex a.numele care vrei sal pui sau incepe cu numere. 01 nume album, 02 nume album, 03 nume album etc