| Zebi a întrebat:

Dc nu imi apare unul din albumele de pe hi5...stiti ca deasupra comentariilor de la profil apar albumele! mie nu imi apare unul din ele (am 2)dar pozele imi aparhappy.asta nu imi apare de ieri ca i-am schimbat numele...cum fac sa imi apara?

mentionez ca am incercat sa le schimb numele si sa inceapa cu litere sau cifre... dar nimicsad

si mai am o intrebare legata de hi5

stiti ca daca joci de ex organized crime iti apare la profil o casuta cu lvl si nume etc...eu am dat sa dispara aia...cum fac sa imi apara iaraaaa?

fundita cine da raspuns bun la ambelehappy

4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Mda m-am lecuit eu de dat fundite, daca era dupa promisiuni eram expert TPU pana acum laughing

| nyna a răspuns:

Cand ai schimbat numele l album ai dat sa fie vizualizat doar de prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la poze iar sus de poze scrie albumele lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altor persoane le apar albumele la profil daca le au private... mie de ce nu imi apar? le am private si nu imi aparsad...la ceilalti. e altfel.sad