| GPA a întrebat:

De 2 săptămâni am tot felul de viziuni in minte. Când adorm, visez, iar ceea ce visez se - ntampla in zilele următoare. Când merg pe strada sau ating asfaltul, mă i-au durerile de cap și încep să văd tot felul de siluete / viziuni. Nu știu cum să explic, e foarte ciudat. N-am discutat cu nimeni despre acest aspect, nu vreau să mă creadă nebun. Este foarte reală aceasta viziune. Ce-ar putea însemna? Dar visele?

Răspuns Câştigător
| Gabipn2017 a răspuns:

Poate Dumnezeu are un plan cu tine, sa te foloseasca ca si prooroc. Discuta cu un pastor sau un preot.Te sfătuiesc sa alegi totusi prima variantă. Numai nu glumi cu lucrurile astea

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Poti te rog frumos in noaptea asta sa visezi urmatoarele 6 norocoase? Mersi mult.

| alex15ccc a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar cred ca o rulburare sau boala mintala...
Ar trebui sa vorbesti cu un psihiatru, ca sa fii sigur ca nu ai shizofrenie sau ceva asemanator...
O seara placuta!

| GPA explică (pentru alex15ccc):

Boala mintala? Este un dar de la Dumnezeu din spusele preotului, nici de cum boala laughing
Ai auzit vreodată de "medium-uri"?

Răspuns utilizator avertizat