| codrincodrin a întrebat:

De cate ori se poate schimba varsta pe Facebook? Eu am schimbat-o de 3 ori si nu ma mai lasa. Se poate ca dupa ziua mea sa ma lase sa o schimb?

9 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

O poti schimba doar o data

| Chαяtreux a răspuns:

Nu se mai poate. Singura solutie ar fi sa nu o mai faci publica.

| LolaLollita a răspuns:

Chiar nu vad rostul pentru ceea ce vrei tu sa faci. Incerci sa primesti cadouri de mai multe ori pe an? laughing

| codrincodrin explică (pentru LolaLollita):

Nu. am tot schimbat-o in fiecare an

| SerafimHD a răspuns:

Mai asteapta ceva timp si verifica daca poti sa o schimbi! dar nu are rost sa o schimbi pentru cas e prind ca minti!

| codrincodrin explică:

Pai aveam 12 ani cand am facut contul, iar dupa am schimbat-o. am crezut ca se poate de mai multe ori.multumesc oricum.

| biP1CS a răspuns:

Nu se mai pote

| M3RtZy a răspuns:

Nu mai sti cand te-ai nascut de ai schimbat-o de 3 ori?

| Adrian_Serban_1999 a răspuns:

Eu odata am schimbat-o, si nu ma mai lasa.