| dana_9056 a întrebat:

De cati ani stati pe TPU

17 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nimeni nu sta de "ani" pentru ca situl a fost infiintat in decembrie 2008! Eu personal am 6 luni si un pic pe acest site!

| IrinaAndreea a răspuns:

De aproape o luna (fara doua zile) big grin

| doar.pt.voi. a răspuns:

Inca nu am o lunahappy

| Cleona a răspuns:

De cateva luni

| AndutzaAndu a răspuns:

De aproape un an, în septembrie fac un an.

| Abcfunny a răspuns:

Bună!
De 1 an si 2 luni :d

Sănătate!

| Fluffy a răspuns:

De o luna, si imi place :X

| Ioana1984 a răspuns:

Pe 25 octombrie anul asta fac 1 an de cand sunt inregistrata.
Tu numai de 2 zile si ai ajutat multi deja.Succes in continuare.

| Incubus a răspuns:

| Serendipity17 a răspuns:

Stau de cateva luni big grin si chiar imi place

| 009 a răspuns:

De nici o lunalaughing

| just for me a răspuns:

De 1 an jumate, aproape 2.am mai avut niste conturi i trecut, dar nu le-am mai folosit pentru ca imi schimbasem id-ul si oricum am simtit nevoia de o schimbare, erau f pline conturile

| kallybeachanne a răspuns:

De un an nu sunt sigurawinking

| alone a răspuns:

D cateva luni...

| smile a răspuns:

De 4 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 10 luni(daca mai punem la scocoteala si luna de activitate anonima pe care am avut-o inainte sa-mi fac cont), iar de 9 luni sunt membra TPU cu acte in regulahee hee.

| laurika_3432 a răspuns:

Azi e prima mea zibig grin