| SmRpT a întrebat:

Cati dintre voi mai stati pe hi5?laughing dar pe facebook? pe mine unu a inceput sa ma plictiseascastraight face.

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Sincer, nu am avut niciodata hi5. Nu mi se pare extra straight face Pe facebook, intru odata la 2 zile...vad cine ma mai injura pe acolo, un like o poza ceva...in rest nada! Parca nu-s pasiunea mea site-urile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu, toata viata doar pe facebook? Mai iesi pe afara, mai citeste ca de aia pica toata lumea bac-ul! Funda?

| SmRpT explică (pentru anonim_4396):

Mare si Tare am bacu luat, ies si pe afara stai tu linistit! am pus intrebarea de plictisealawinking