| Strongman a întrebat:

De ce a trecut vacanta asa repede? Ce intrebare stupida nu? Nu am avut alta intrebare oricum raspundeti.Si dau si funda!

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Fiindca te-ai simtit liber, ai avut preocupari care ti-au placut, nici nu observai cand trece timpul, nu te uitai la ceas, nu erai contra cronometru, puteai sa savurezi libertatea fara limite si constrangeri!

| baru a răspuns:

Salut. Tot cea ce este frumos si bun tine putin si se termina repede. Dar, va veni alta, si alta, si alta, si uite asa, totul trece din viata noastra. Deci, bucurate de fiecare vacanta si clipa. Ceasul face : tic, tac, tic, tac, Pa

| foxi a răspuns:

Tot ce e frumos, trece repede!

| Piticaaa a răspuns:

De ce a trecut asa de repede? Este o iluzie a creierului uman. La momentul respectiv nu realizezi cum trece timpul, numai dupa ce realizezi ca se termina, precum vorba "Nu vezi valoarea unui lucru, decat atunci cand il pierzi.". Toate vacantele de vara de care ai avut parte au fost la fel de lungi, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeau doar 3 luni, nu putea dura o vesnicie.Si ni se pare ca a trecut repede pentru ca ne-am distrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca zilnic sters scoala teme...cum sa nu treaca repede cand te distrezi!? si oricum eu sunt gata de scoala, revin cu forte proaspete!

| Sosssso a răspuns:

A trecut repede pentru ca ai avut ceva de fc in fiecare zii si problema ai fost plecat (foarte repede a trecut) eu inca nu mi-am revenit din soc maine la scoala crying