| TurdaVasi a întrebat:

O intrebare stupida:
Cum pot cuceri o fata cat mai repede?

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Apropie-te de ea cat mai mult, incearca sa-i cunosti gusturile si preferintele si sa va gasiti puncte comune, fii amabil cu ea si ajut-i de cate ori are nevoie de cv, ascult-o de cate ori simte nevoia unui prieten apropae, poti sa-i faci complimente, sa-i oferi o floare sa un mic cadou simbolic, invit-o in oras, la o plimbare, in mall, la un film sau la un suc, arata-te genul de baiat tandru si romantic, sarut-o pe ibraji si ia-o in brate de cate ori va intalniti sau va despartiti, fa-o sa se simta bine in preajma ta, vorbeste-i despre lucrurile care ii plac, gfa-o sa rada, glumeste cu ea, povesteste-i intamplari amuzante, priveste-o in ochi cu drag in timp ce vorbiti, zambeste-i dulce etc

| violetajustme a răspuns:

Si eu raspuns la fel de stupid, simplu etc...
R: prin felul tau de a fi, fi foarte atent cu ea, arata-i ca o asculti mereu si e de ajuns. nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni

| Denisa_Pop_1995 a răspuns:

Nu fii nesimtit, dar nici timid.