| multimoak a întrebat:

De ce anumiti utilizatori pun o intrebare si apoi promit fundita? De parca fundita nu s-ar fi dat! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| johnny_1840 a răspuns:

Exact cum zicea cineva aici, pentru ai motiva sa raspunda mai repede mai in detaliu etc etc etc, e psihologica treabawinking

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Au impresia că în felul ăsta vom fi mai motivaţi să le răspundem, că vor fi mai multe răspunsuri, unii aşa s-au obişnuit şi nu-i mai poţi dezvăţa...

| Razvan a răspuns:

A devenit mai mult o obisnuinta.Scrii intrebare, o verifici si ai groaznicul sentiment ca ai uitat ceva. Te gandesti, iti bati capul, iti storci creierul sau creierii dupa caz si realizezi intr-un sfarsit:N-ai zis dau funda, neamuleee. Fara asta nu sunt bine intrebareabatting eyelashes
Ii lipseste profunzimeahee hee

| ShiNee a răspuns:

Pentru ca majoritatea nu dau fundita de obicei deci atunci e o exceptie cand dau si ei fundita laughing. in fine e o prostie sa raspunzi cuiva doar pentru o fundita.straight face

| DeeDee28 a răspuns:

Sa fie siguri ca primesc raspunswinking

| Clauditza a răspuns:

Si eu zic ca dau fundita da de multe ori nu dau.

| Danyyyyy a răspuns:

Deoarece multi oameni de pe site ii ajuta pe alti doar pentru fundita... iar daca o promit ceilalti vor fi mai siguri ca vor prima fundita