| VanillaBl a întrebat:

De ce daca pun si eu o intrebare sau un raspuns care este aiurea, dar mie mi se pare amuzant anumiti utilizatori trebuie sa se ia de nickname-ul meu si implicit de culoarea parului?

Răspuns Câştigător
| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Pentru ca asa sunt romanii!
Nu se vad pe ei, dar comenteaza de ceilalti. Dupa cum am mai spus si altora... Lasa-i in pace, jet pentru asemenea persoane happy

13 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Pentru k toti prostii au impresia k blondele sunt proastee laughing
o porcarie :-J

| Skylerx a răspuns (pentru CrIsSLoveCristi):

Normal. Nu stiti ca acum Romania e de 2 lei? oh go on

| LotusRadioactiv a răspuns:

Pentru ca asa suntem noi. Vrem ca altii sa fie mai prosti epntru a ne simti inteligenti.

| Mitza112 a răspuns:

Deoarece pentru ei oglinzile sunt rare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vor sa dea si ei un raspuns amuzant ca si intrebarea pe care o pui tu sau raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate glumesc şi nu au vrut să te jignească. Din cauza prejudecăţilor, cum că blondele sunt proaste. Ce să îi faci, schimbă-ţi numele şi poza :-s.

| VanillaBl explică (pentru anonim_4396):

Nu are rost sa imi schimb numele si nici poza, pentru ca asta sunt eu si nu ma ascund dupa deget, astfel nu as face decat sa le dau satisfactie si sa le arata ca "ma simt" blonda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VanillaBl):

Frumoasă atitudine, bravo! Sincer, nu spun asta pentru fundă sau alte porcării.

| PredatoR a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa-si ascunda poza? Bravo ei ca se mandreste de cum arata si chiar are cu ce.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PredatoR):

Asa e, asta ziceam şi eu. Dar ziceam ca sa nu dea prilejul sa fie atacata, de-aia.

| PredatoR a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia cu comentarii legate de blonde ori is mai prosti decat prevede legea ori n-au vazut p**** in viata lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PredatoR):

Evident. Urasc cretinii care generalizeaza.

| IAmSoDifferent a răspuns:

Pentru ca ei se cred mai importanti si asa sun ei prosti si cred ca blondele sunt proaste dar sa stie ca nu toate deci ignora`i nu le raspunde daca ei au chef sa comenteze. sa comenteze happy