| eu_5690 a întrebat:

Ati observat ca multi utilizatori TPU atunci cand pun o intrebare promit funda pentru cel mai bun raspuns
cand se acumuleaza un numar mare de raspunsuri printre care si cel care merita funda acesta,, nu primeste cea ce merita,,

faceti ce promiteti!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pun ca promit funda ca sa primeasca cat mai multe raspunsuri.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu nu dau doi bani pe astfel de promisiune!

| Adry05 a răspuns:

Buna! Ei stiu de fapt au observat ca atunci cand promit funda la sfarsitul intrebarii de obicei utilizatorii se inghesuie sa raspunda, astfel primind un numar si mai mare de raspunsuri fata de cat ar fi primit daca nu ar fi zis. Dar, o sa te contrazic aici putinhappy. Nu chiar toti fac asta, mai sunt si unii care chiar daca au primit o sumedenie de raspunsuri, tot nu uita sa dea funda celui mai folositor. E adevarat, sunt putini, dar sunthappy si nu are rost sa-i acuzam pe nedrept nu? O zi buna!happy

| Dana a răspuns:

Nu neaparat! Sa sti ca si eu am intrebari la care am promis funda si nu am dat! Dar sti dc? Pt ca si acum ma mai uit la intrebarile ale si tot nu am raspunsul dorit dar sunt cazuri intr-adevar unde nu se da funda si aceeia sunt pur si simplu neseriosi! Ce sa facem?! Si daca vrei mi-ai fi de mare ajutor daca ai da un click aici http://fripta.com/u.php?user=Dana98 mersi

Răspuns utilizator avertizat