| Nătărău a întrebat:

De ce TPU ignoră în locul meu și din partea mea anumiți utilizatori?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Salut!

Raspunsurile userilor noi n apar chiar imediat. Tu ai primit notificarea, dar e posibil ca postarea sa aiba nevoie de probarea noastra. Dupa ce se intampla asta, el va fi vizibil fara probleme, daca respecta regulamentul.

Cat despre intrebarile sterse, poti face cerere de reanalizare si vei primi lamuririle necesare.

Zi buna,
Cristina, TPU.ro

| RAY a răspuns:

Simplu x sterge intrebarea, sistemul si asa trimite notificarea mai tarziu, tu dai clik nimic

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Adică? Îi ignoră automat sau ce?

| Nătărău explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Da, nu îmi afișează răspunsurile lor deși primesc notificare de răspuns.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Nătărău):

Aceștea posibil că au fost „suspendați".
Au răspunsuri care conțin un limbaj vulgar și/sau altele, sau contul a fost „suspendat" din cauza vârstei și/sau ale unor raportări.
Trebuie să apară ceva de gen „răspuns utilizator avertizat" dacă a răspuns.
Eu apăs pe el și-mi arată răspunsul.
Dacă nu merge, nu știu!

| Nătărău explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Nu e nici măcar cazul acela. Am suspiciuni că acest sit se ocupă cu suprimarea informației. Mi-au șters și multe întrebări.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Nătărău):

Nu știu. Poate șterg răspunsurile ăștea de la TPU.
Sau, unele răspunsuri apar după câteva minute după ce au fost postate. Eu de obicei, când văd asta, mă duc în răspunsurile persoanei în cauză și mă uit la răspunsuri.