| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand adorm, imediat visez ca sunt cu patul in cer, si se rastoarna, cad, si cand ajung pe pamant, tresar repede... Sau cand sunt pe bloc cu bratele deschise si ma arunc, si cand ajung pe pamant, tot la fel, tresar repede.

8 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Marya, date d***u fetita proasta. Nu ma faci tu pe mine nebuna, da? Uita-te il oglinda in primul rand, si dupa comenteziwinking. Nu vezi ca esti o tiganca, si pitica? Cati ani ai ma? 7 ani? Taci dracu din gura pitico. Mai cresti si tu tiganco. I-auzi la ea. I-au intrat fitele in cap :O. Lasa ca ti-le scot eu cu vreo doua. Te spargi in fite fa proasta dracu. Taci dracu si nu mai vorbi ca iti promit eu ca te rup. Parasuta dracului.

| qLoveSmileღ a răspuns:

Pai daca ma enerveaza. Se baga si proasta de MaryaMaRyA sa comenteze ia. Comenteaza tiganca borata.

| qLoveSmileღ a răspuns:

MaRYukK, daca nu imi trimite-ai mesajul ala cu spitalul, nu mai incepea ceartawinking De la tine a inceput tot...

| BRG a răspuns:

Sărut mîna nu te speria, dar faptul că visezi ceva nu înseamnă nimic, visele sînt doar niște minciuni, încearcă să nu mai mănînci seara înainte de a te duce la somn, poți bea un ceai de tei care este calmant și odihnitor, o zi frumoasă și la noapte vise plăcute.Cristi.

| MaRyUkK a răspuns:

Trebuie sa te duci la spitalul Socola(de nebuni dc nu stii) Pt a te trata si nu mai incita lumea cu baliverne din astea ca nu-ti mere

| MaRyUkK a răspuns:

Lool apropo macar eu am cei 7 ani de acs si nu injur ca tine si nu sunt tiganca, da? Si ia mai lasa oameni in pace cu balivernele tale ca eu nu am vrut sa te jignesc.Si ar trebui sa inveti sa respecti si tu pe ceilalti oameni pentru ca nu e frumos eu credeam ca esti de trebuie si eu sa stii ca chiar te-am laudat la BFF dar m-am inselat si in plus crd ca acel om este mult mai educat decat tine si nu e prostia pe care o spui tu daca ai cunoasteo pe mama ai tace din gura pentru totdeauna si ti-ai cere scuze, ea poate sa faca dintr-un masaj o reinviere, un nou om.Asa ca te rog sa nu mai vb asa ca nu rezolvi nimic si imi pare rau de ceea ce ti-am sps.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@HelloKitty mi-a plăcut replica mult laughing
@MaryaMaRyA, sper să zbori în Belgia cu fulgi cu tot şi să laşi naibii în pace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

MaryaMaRyA, grasooo, iti dau o palma peste suncile alea de iti scot toate fitele din capul ala de tiganca. Te asigur eu panaramo!hee hee Cu tot cu mata aia prostituata care se duce la mosul in Belgia pentru bani... Huua, daca te vad pe strada te scuip intre ochi de ramai oarba. Cretina dracului ce esti.