| Andreea_6336 a întrebat:

De ce atunci cand dau la Vizualizare profil nu imi apare poza si zice ca nu am pus nicio intrebare si nu am dat niciun raspuns

funda! si vot la ceilalti

big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o defectiune a programului TPU, care nu mai face actualizarea de cca 9 zile, la toti este asa. Probleme mai mari sunt la actualizarea punctajului, dar si la celelalte, inclusiv afisarea pozei, dar cred ca asta se va rezolva mai repede. Se pare ca nu mai face fata traficului pe site, s-a mai intamplat asa si anul trecut dar s-a rezolvat in vreo 10 zile, sa speram ca se va rezolva si acum, oricum nu se pierde nimic. Numai bine!

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Noi deja te vede, Andrea, iar in cateva ore poza ta va aparea si pe profil - dureaza pana se actualizeaza datele. Trebuie sa ai putina rabdare.
2. In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (tot ce tine de punctaj). Dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. In cateva zile ar trebui sa se rezolve problema. Deci, stai linistita!
Numai bine!

Întrebări recente