| AlexMercer a întrebat:

OF! De 2 zile astept sa mi se faca vizibila poza cand dau "vizualizare profil" ca imi apare doar cand ma duc la o intrebare sau am dat un raspuns! Din ce motiv face asa? Cum fac sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem (încă de ieri), iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai răbdare!
Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a mai spus! Nu mai uploada poze in weekend, ci doar in timpul zilelor lucratoare ale saptamanii! Server-ul actualizeaza pozele numai dimineata, de luni pana vineri, de obicei in prezenta unui administrator.
Maine, fiind luni, se va actualiza poza ta de profil.